Yaşam

Yönetmen Açıkladı: Yargıda Vefat Eden Metin Komiserin Diziden Neden Ayrıldığını Ortaya Çıkardı

3. sezonu olmasına rağmen pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi olmaya devam eden Kıyamet’te, Hüseyin Avni Danyal’ın canlandırdığı Metin Komiser’in ölümü ve gidişi herkesi şaşırttı. Dizinin yönetmeni Ali Alım bu ayrılığın nedenini açıkladı.

KAYNAK: Acunmedya Akademi YouTube

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=R3yE5…

3 sezondur ekranlarda yayınlanan Kıyamet dizisinde Ilgaz’ın babasını canlandıran Metin Komiser’in ölümü tüm izleyicileri derinden yaraladı.

Hüseyin Avni Danyal’ın canlandırdığı Metin Komisim karakterinin dizideki bu ani ayrılışı herkesi şaşırtırken, Danyal’ın ayrılış nedeni de doğal olarak merak edildi.

Trajik ölümüyle tüm izleyicileri ekrana kilitleyen o anlar sosyal medyada da yankı bulurken, dizinin yönetmeni Ali Bilgin bu ani ayrılıkla ilgili ilk kez konuştu.

Acunmedya Akademi’de konuk olarak öğrencilerin sorularını yanıtlayan Ali Alım, bu ayrılığı ne kendisinin ne de Danyal’ın istediğini söyledi.

Yargı’nın yönetmeni Ali Alım, dizide Metin Kommiss karakterine daha fazla yer vermek istediğini ancak bu talebin grup tarafından reddedildiğini, Hüseyin Avni Danyal’ın diziden ayrılma talebinde bulunduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu