Yaşam

Hitman’ın Oğlu 4. Bölüm İzle Ekranı: Hitman’ın Oğlu Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un yeni dizisi Tetikçininoğulları dün akşam 9. bölümüyle ekrana geldi. Reytinglerde büyük bir başarı yakalayan Tetikçinin Son, O3 Medya ve Same Film imzasıyla seyirci karşısına çıkıyor. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Nişancının Oğlu son bölüm tek modül full izleme ekranı…

Tetikçinin Oğlu son bölümde; İskender hiç beklemediği bir durumla karşılaşınca resmen yıkılır.

Yunus’un sürpriz saldırısı sonucunda İskender’i kazanması Metin ve Korkmaz’ı tehlikeye atar.

Korkmaz ve Metin’in içinde bulunduğu durumda kurtulmaları gereken tek kişi İskender değildir. Artık herkesten kaçmak zorundadırlar.

Yakalanmamak için birbirlerine güvenmeleri gerekiyor. Öğrenmek için çaba sarf etmelidirler. Korkmaz’ın yokluğuyla sınanan İskender, ölümde ilk kez kendini bu kadar yakın hisseder.

Oğlunu bodrumdan çıkarmaya çalışan Korkmaz, mücadelesini sürdürüyor. Ancak Metin, Korkmaz ve Sibel’in ortasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Bilmediği ise Sibel’in sakladığı büyük sırdır.

Tetikçinin Oğlu Önceki Bölümde Ne Oldu?

Korkmaz, Metin’i kurtarmak için kendini bir kez daha ateşe atar. İskender’in öfkesi büyüdükçe içinde bulunduğu savaş da öfkesiyle büyüyecektir. Metin büyük bir kayıpla sarsılırken, Korkmaz ve Metin arasında yaşanacak duygusal anlar merak konusu. İskender, tüm gücünü Korkmaz ve Metin’i tuzağa düşürmek için kullanırken tüm ailesinin yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu durum tüm istikrarı değiştirirken Yunus, Sibel’i bulacaktır. Artık Sibel de tehlikenin ortasındadır. Korkmaz, oğlu Metin ile birlikte Bodrum’dan çıkmak için zekice bir plan yaparken İskender’in saldırısı her şeyi değiştirecektir. Aksiyonun hiç bitmediği bu savaş artık herkes için sonun başlangıcıdır.

Shooter’s Son Part 4 Tek Kesim İzleme Ekranı

BÖCEĞİN OĞLU SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu