Ekonomi

Polis ekipleri kafelerde denetim yapıyor

Polis ekipleri kafeleri denetledi

ŞANLIURFA – Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, kafelerde yaptığı denetimde ruhsat ve hijyen denetimlerini sağlarken, canlı müziğe izin veren işletmelere de kurallara uymaları hatırlattı.

Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması için kontrollerini sürdürüyor. Vatandaşların sağlığı için ilçe genelindeki işyerlerinde kontrollerini periyodik olarak sürdüren polis ekipleri, kafelerde de kontroller gerçekleştirdi. Motorlu taşıtlar müdürlüğü ekiplerinin şehrin yoğun bölgelerindeki kafelere yönelik yaptığı incelemede, canlı müziğe izin veren işletmelere kurallara uyulması gerektiği hatırlatıldı. Ekipler, ses ve canlı müziğin sona ermesi gerektiğini hatırlatarak mutfaklarda hijyen denetimi yaptı. Denetim sırasında işletmelerin ruhsatlarını da denetleyen polis grupları, kurallara uyan işletmelere teşekkür etti.

Vatandaşların huzur ve güveni için kendi yetki alanları içindeki tüm işletmelerde denetimlerini sürdüreceklerini belirten Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların karşılaştıkları olumsuzlukları belediyenin telefon numaraları üzerinden bağlantı merkezine aktarabileceklerini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu