Yaşam

Evlenme kararı alan Deniz Çakır ilk kez konuştu: Bir anda karşınıza doğru kişi çıkabiliyor.

Sumru Yavrucuk ile başrolü paylaştığı “Tatavlada Son Dans” oyunuyla adından söz ettiren Deniz Çakır, bir süredir aşk yaşadığı Bilgehan Baykal ile evlenme kararı aldı. Dün akşam Fatih Altaylı’nın Bire Bir programına konuk olan Çakır, özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“EVLİYİZ”

Fatih Altaylı’nın “Evleniyorsun” demesinin ardından evlilik haberlerini doğrulayan Deniz Çakır, “Birden insanların hayatına doğru insanlar girebiliyor. Tarihsel olarak bilmiyorum ama evet evlilik kararımız dergiye düştü. .”

“KORKUNÇ BİR ŞEYLER YAPTIK, İŞİMİZİ YAPARAK GELİŞMEMİZ GEREKİYOR”

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 11 ilde ağır hasara yol açtı. Çakır, deprem nedeniyle oyununun durduğunu belirterek, “Oyna deseler oynayamıyoruz. Hepimiz perişan durumdayız. Çok feci bir şey yaşadık ve yaşıyoruz. elimizden gelen her şeyi maddi manevi Mahalle Halkın geçim kaynağı tiyatroyu sirk gibi görüyormuş gibi Biz de depremin ertesi günü oynamak istemiyoruz ama 1 ay geçti bizim de işimizi yaparak güzelleştirmemiz lazım Bazı belediyeler , “Sahne boş ama bayrama kadar vermeyiz diyorlar. Akıl sağlığımızı kaybetmeyelim, oynayalım, ne yazık ki tiyatro nedir bilmiyorlar” dedi.

Alakalı haberler

yahyali-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu